Biz Kimiz

Merhabalar,

Eleman360 olarak Türkiye'nin en geniş bant aralığına sahip ilan yayınlama platformu olarak hizmet veriyoruz. İş arayanlar ve işverenleri en hızlı ve etkili şekilde buluşturan Eleman360, ilan yayınlama süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyor.

İlanınızı Kolayca Yönetin

Aşağıdaki link üzerinden ilan bilgilerinizi girdikten sonra ödemenizi yaparak ilanınızı yönetim onayına gönderebilirsiniz: Jet İlan

Neden Eleman360?

  • En Geniş Bant Aralığı: İş ve kurs ilanları, Lescard, Indeed, Eleman360.com ve Jet ilan gibi birçok platformda ilanınızı yayınlayarak geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Uzun Süreli İlan Yayınlama: Türkiye'de ilk defa en uzun süreli ilan yayınlama hakkı veren firma olarak, ilanlarınızın daha uzun süre görünür olmasını sağlıyoruz.
  • Pratik İlan Yayınlama: Diğer firmalardan farklı olarak daha pratik bir şekilde ilan yayınlıyoruz. İşverenler ve iş arayanlar direkt olarak buluşuyor, böylece işe alım süreçleri hızlanıyor.
  • Ekonomik Fiyatlar: Türkiye'nin en ekonomik fiyatlarla ilan verilen sitesi olarak, firmanızın ilan giderlerini azaltıyor ve etkili şekilde verim elde etmenizi sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi için

Daha fazla bilgi almak ve ilanlarınızı yayınlamak için web sitemizi ziyaret edin: Eleman360

Eleman360 ile tanışarak firmanızın ilan giderlerini azaltın ve iş arayanlarla etkili şekilde buluşun. Eleman360, Türkiye'nin en geniş bant aralığı ve ekonomik fiyatlarıyla yanınızda!